Afgelopen week hebben we als bestuur van SV-1902 kennis gemaakt met onze nieuwe trainer Klaas Wels. Op de hoofdtribune in De Geusselt nam Klaas uitgebreid de tijd om ons te vertellen hoe trots en vereerd hij is dat MVV hem belde om aan de slag te gaan als coach in Maastricht. Hij heeft een duidelijke visie hoe hij het spelletje ziet en wat hij eist van zijn selectie. Ook is er uitvoerig gesproken over het belang van een fanatieke achterban voor de spelers en hoe de twaalfde man een ploeg net dat extra zetje kan geven om de punten binnen te slepen. Wij zijn zeer tevreden over het adequaat handelen van MVV na het vertrek van Kalezic en denken dat we met Klaas Wels een uitstekende opvolger in huis hebben gehaald. We heten Klaas dan ook nogmaals van harte welkom bij MVV en wensen hem veel succes! Natuurlijk hebben we hem een SV-1902 shirt aangeboden. 

Via deze weg willen wij jullie ook nogmaals oproepen om die seizoenkaart te verlengen en mensen in je omgeving aan te sporen om ook een kaart aan te schaffen. Natuurlijk was er recent het vervelende bericht over NOW regeling, maar daar tegenover stond dat MVV een meer dan prima hoofdsponsor presenteerde in de vorm van SuperGame. Wij kunnen jullie verzekeren, op basis van de gesprekken die we regelmatig voeren met bestuur en directie, er waait een frisse wind op kantoor bij MVV. Er komen nog een aantal mooie berichten aan komende weken, die onze club weer een stapje verder gaan brengen. 

Dus koumend seizoen: ALLEMAOL NAO DE GEUSSELT!

Foto: SV-1902

 

­